——–
Nie będę publikował innych stron w komentarzach, przecież ludzie myślący umieją wpisać właściwą frazę w wyszukiwarkę, mam taką nadzieję że to potrafią. Bo chyba NK, nie zmieliła im mózgów??
——–
PROPAGANDA i dyktatorskie decyzje nasza-klasa.pl i związana z tym frustracja, spowodowały blokady użytkowników źle wypowiadających się o tym „coś”, bez cienia pomysłu tylko kopia, oraz wycofanie się dużych serwisów komputerowych idg.pl/pcword.pl, które opublikowały rozwiązania zdjęcia tego syfu z konta NK. Tu można zobaczyć, do czego jest zdolne NK.pl jak ktoś ich krytykuje.

a ja powiem: wsadzam sobie śledzik-a w ciemne miejsce … i woodka to tego….i popijam, aby bąki były lepsze…
—————————

Nie mam konta na nasza-klasa, bo deb******em jest dla mnie: nasza klasa, a mam w kontaktach rodzinne, znajomych i sąsiadów. Szczerze – gówno mnie to obchodzi, kto co myśli o moich zdjęciach i komunikacja i wysyłanie wiadomości, od tego jest komunikator z kamerką, spotkania na żywo – lub bardziej cywilizowane formy ludzkiego kontaktu 🙂 a w tym wszystkim są osoby, których nie znam a jeszcze ktoś mnie ogląda, znam cię 😐 . Do tego nie widziałem sensu bycia gdzieś, gdzie tak naprawdę, to co robię nikogo nie interesuje, więc i inni mnie przestali interesować 🙂

——————–
A o nowej funkcji NK mogę powiedzieć jedno, widać jeszcze za mało kasy zarabiają 😀
——————–

Jak usunąć Śledzika z Naszej-Klasy?

1. Sposób łatwy

Rozwiązanie to usunie tylko część okna ze Śledzikiem z naszego profilu. Wystarczy na koncie na NK kliknąć przycisk zawiń (patrz zrzut), co zmniejszy śledzikowy shoutbox o połowę. Nie usunie to niestety z listy Pawła Zagrobelnego, którego wpisy Nasza-Klasa poleca obserwować. Sposób na usunięcie Pawła Zagrobelnego, Krzysztofa Ibisza itp. gwiazd można znaleźć niżej.

2. Sposób średnio skomplikowany (CSS przeglądarki)

Można sprawić, żeby Śledzik zniknął z okna przeglądarki. Nie sprawi to jego fizycznego usunięcia z konta, ale będzie on niewidzialny dla użytkownika. Uwaga: sposób działa tylko na przeglądarce, w której wprowadzimy zmiany, dlatego odwiedzając NK z innego komputera czy przeglądarki wskrzesimy Śledzika.

Internet Explorer

1. W notatniku wpisujemy kod:

#sledzik_box{display:none;}

Plik ten zapisujemy w dowolnej lokalizacji i pod jakąkolwiek nazwą ale z rozszerzeniem .css (np. sledzik.css).

2. Z menu Internet Explorera wybieramy Narzędzia, a potem Opcje internetowe, dalej Dostępność (lewy dolny róg). W nowym oknie zaznaczamy pole: Formatuj dokumenty używając mojego arkusza stylów. Za pomocą opcji Przeglądaj wybieramy utworzony przez nas wcześniej plik sledzik.css.

3. Zatwierdzamy Ok

Opera

1. W notatniku wpisujemy kod:

#sledzik_box{display:none;}

Plik ten zapisujemy w dowolnej lokalizacji i pod jakąkolwiek nazwą ale z rozszerzeniem .css (np. sledzik.css).

2. Otwieramy Operę, z której menu wybieramy Narzędzia, Preferencje a potem wybieramy zakładkę Zaawansowane i wciskamy przycisk Zawartość (z lewej). Wciskamy przycisk Opcje stylów. Na dole nowego okienka wciskamy Wybierz, wskazujemy utworzony przez nas wcześniej plik sledzik.css.

3. Zatwierdzamy Ok

Safari

1. W notatniku wpisujemy kod:

#sledzik_box{display:none;}

Plik ten zapisujemy w dowolnej lokalizacji i pod jakąkolwiek nazwą ale z rozszerzeniem .css (np. sledzik.css)

2. Otwieramy Safari, klikamy koło zębate w prawym górnym rogu i wybieramy Preferences ( skrót ctrl+, ). Wybieramy zakładkę advanced, wskazujemy opcję Style Sheet: ‚None selected’ i zaznaczamy ‚Other…’

3. W otwartym oknie wyboru pliku wskazujemy dokument stworzony w punkcie 1

Źródło: pokazywarka.pl/sledzikssie/

3. Sposób średnio skomplikowany (AdBlock)

Kolejną metodą eliminacji Śledzika jest użycie wtyczki AdBlock dla przeglądarki Firefox. Gdy wtyczka jest zainstalowana, z menu programu wybieramy opcję Narzędzia, następnie AdBlock Plus – ustawienia, gdzie wybieramy z menu Filtry i wciskamy Dodaj filtr. W okienku Nowy filtr wpisujemy: #div(sledzik_box).

Bonus: jak pozbyć się osób promowanych przez NK (jak wspomniany już Paweł Zagrobelny), nie rezygnując jednocześnie ze Śledzika? W okienku nowy filtr AdBlocka wpisujemy: #div(sledzik_promo).

4. Sposób drastyczny

Oto jedyny pewny sposób, by usunąć Śledzika na zawsze: nasza-klasa.pl/profile/remove . Na witrynie tej programiści NK udostępnili możliwość pozbycia się Śledzika, a przy okazji też całego konta.

Kiedyś to było na idg.pl, ale widać nasza-klasa 😉 ma moc większą niż prezydent.

inne strony:

sledzikssie/

————————-
Oby ludzie się opamiętali, że życie to nie nasza-klasa i serwisy społecznościowe. Tam życie jest takie piękne, ale czy prawdziwe. Umiesz żyć bez stron, na których masz po 100 znajomych i ani jednego przyjaciela?? Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie… a nie w internecie.

Reklamy

2 myśli na temat “Śledzik (nasza-klasa) – jak skasować, usunąć ze strony

  1. nie jestem przestępcą abym był śledzony,nie jestem szpiegiem bym miał kogoś śledzić,śledzie lubię przy wódzie, czy muszę zrezygnować z NK ? nie chce przełykać waszej ryby,proszę usuńcie ją bo w gardle ością stoi.

    Polubienie

    1. To nie do mnie 🙂 to do NK pisać, kogo znam nienawidzi śledzia, bo to nie pasuje i nie działa fajnie 🙂 Dlatego nie mam konta na NK, to i śledź mi wisi… albo stoi jak kto woli 🙂

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s