Obecnie w Play, zostały zmienione darmowe sms na mniej.
Okazuje się że to była tylko taka promocja (sic!). Jak zakończyli jedną promocję (sami od siebie), to dali drugą gorszą. Tylko dziwi mnie, że TO PROMOCJA, a nie standard. Nie wiem co o tym myśleć, ja to odbieram jako chamstwo i złodziejstwo i tyle, czy wy też chcieli byście kupować sok za tyle samo gdzie dostawaliście 50% więcej, a teraz macie za to samą cenę tylko 10 %, gdzie tu opłacalność. To po prostu chęć kasy i jak najwięcej zebranie.

Ale to nic, obecnie w salonach Play rosną ceny telefonów. I to też zaczyna dziwić 🙂 Choć mnie po tej akcji z sms już nic nie zdziwi że Play podnosi ceny lub zmienia sobie stawki jak mu sie chce i podoba.

Czy nowy szef Play, czy aby nie za bardzo myśli po Polsku,a nie globalnie. Czy to nazwiecie przyszłościowym myślenie. Bo dla mnie to myślenie- teraz więcej, później mniej klientów.

SZOK…..

——————-
Obecnie w Polsce, zacznie być jak w Unii jeden mankament: my nie zarabiamy jak w Unii i tu jest cały problem. Że ludzie w Polsce, nie mają na telefon, który za granicom kosztuje tyle, co u nas proste coś za 200 zł. przelicznik jest jeden około 4.56 zł. razy 200 GBP za telefon nokia wysadzany kamieniami to 912 zł. fajnie prawda, ale u nas telefon bez kamieni to cena, nowego oczywiście, ponad 3500 zł. – porównanie, nie ma. Wypłata w Wielkiej Brytanii to: około jak w Polsce, ale ale – telefon za 200 GBP to dla Polaka pracującego w UK, czasami cała wypłata. Tylko że u nas ten sam telefon to nie cała wypłata, ale 3 lub nawet 4 wypłaty. Więc gdzie tu realia, dla mnie nie ma.

Unia narzuca nam stawki rozmów, fajnie – niech narzuci też porównywalne wypłaty….aby można było kupić telefon w podobnej cenie jak za granicom.

The post is brought to you by lekhonee v0.7

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s