Przedstawiam kde 4.6 beta 1 na moim arch linux 🙂 idea menu przypomina Unity i tak szczerze to trochę tak sobie je wyobrażam. Że górny panel jest mniejszy i wchodzi nad belkę programu, tray zegar zajmują mało miejsca. Jeśli by KDE posiadało global menu, to też bym to tam wsadził – a tak dla pokazania, że KDE lepiej się nadaje do budowania Unity 😉 Po lewej ikonki i szkoda, że lista uruchomionych programów nie daje się lepiej edytować, ale i tak dużo, że się coś dało ustawić.
Obecnie tak wygląda moje KDE, choć wcześniej wyglądało jeszcze inaczej: posiadało na dole :”Menadżer zadań” i wskaźniki procesora i sieci, a na górze była cała lista programów.
Poprzedni pomysł był, aby ikonki programów najbardziej używanych chowały się i pojawiały po najechaniu myszką, oczywiście przy pozostawieniu dolnego panelu i górnego.

A teraz moje KDE wygląda tak jak na filmiku…

Reklamy

2 myśli na temat “kde 4.6 beta 1 compiz (arch linux)

  1. Sprzęt chodzi szybko – błędy to wynik wczesnej wersji KDE, oraz programu do nagrywania. Bo ogólnie pulpit działał stabilnie… i szybko. A compiz sprawił to, że mi wiatrak tak nie buczy, jak przy Kwin, który pobiera 15% GPU, a compiz tylko ~3% do 5% przy nic nie robieniu 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s