Będzie krótko i na temat: myswiat.wordpress.com wchodzi do google+ jako strona.

Będę się starał wrzucać tam odnośniki do wpisów z bloga, pisać coś, czepiać się jeszcze bardziej czy wnerwiać innych swoimi głupimi dość długimi i nudnymi wpisami.

Nie liczcie na to, że będę to robił regularnie, ponieważ nie mam zamiaru rezygnować z kilku lat prowadzenie bloga i że się przerzucę na google+ jako blog.

Zaprzepaścił bym dzięki temu wiele lat pracy, pisania, własnej tożsamości. I tak naprawdę nie chcę tworzyć czegoś koło strony przy udziale google+ ale właśnie chcę stworzyć coś koło bloga. Dlatego będę pisał, tak nadal będę wielu denerwował i był niepokorny, a google+ ma być takim swoistym łącznikiem czy możliwością krótkich wiadomości.

Stronę na google+ ma zamiar traktować jak twitter-a, czyli takiego zbioru informacji o blogu i tego co się na blogu ukazuje.

Dlatego, macie konto na google+, bywacie tu, czytacie – możecie dać 1+ (choć nie działa to tak jak się to ma w FB), możecie dodać do swoich kręgów i otrzymywać wiadomości 🙂

ps.
Przy zakładaniu strony bloga, wpadł mi pewien pomysł, nie pierwszy i nie ostatni… ale o nim napiszę trochę później, jeśli znajdą się osoby czytające google+ myswiat.

ps2.
Od początku kiedy w momencie kiedy zakładałem bloga myswiat chciałem coś zrealizować, może przy pomocy google+ się to uda, no zobaczymy 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s