(wiem pójdę za ten tytuł do piekła, albo jeszcze dalej)

Stronę na google+ myswiat będę traktował jak twitter-a lub mini blog.
Będą tam trafiać krótkie wpisy, wzmianki, krótkie komentarze, filmiki, ciekawostki i inne rzeczy odnośnie linux’a, ale i nie tylko linux’a.

Jako że to strona na google+ – to będę chciał tutaj wprowadzić kilka pomysłów, które mam w głowie od lat. Dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej? A z racji tego że blog to blog i tam za wiele nie można zrobić jak pisać i odpowiadać na komentarze, więc jeśli google rozbuduje trochę strony – to podzielę się z wami kilkoma pomysłami i zobaczymy jak to będzie działać.

Jak na razie uruchamiam pierwszy mój pomysł: publikację waszych autorskich wpisów pod waszymi imionami i nazwiskami na stronie myswiat (google+) – możecie się pochwalić znajomym, albo pokazać się innym 😉
Dlaczego nie zrobiłem tego na blogu?
Bo blog nie ma za wielu czytelników (około 30) i zbyt wiele odsłon dziennie nie ma (około 300) – po za tym, blog to blog, a więc  utrzymują go sztywne ramy. Człowiek nawet nie wie z kim ma do czynienia, bo platforma wordpress.com ma nikłe statystyki odnośnie danych…czytelników i wchodzących.

Macie coś ciekawego, chcecie sie tym podzielić na stronie myswiat na google+ i udostępnić znajomym z FB, czy google+ – piszcie na maila… prędzej czy później (jak mi się to co prześlecie spodoba 😉 ) ukaże się na stronie myswiat (google+).

Oczywiście robicie to charytatywnie i dla własnego dobrego samopoczucia…

Reklamy

3 myśli na temat “Ogłoszenie linux-fialne…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s